Všetko pre brankára pod jednou strechou

CCM AXIS 2

Posted by:

|

On:

|

Pripravte sa na revolúciu ! Nový rad Axis od CCM je späť v jednej z najväčších noviniek . Brankárska výstroj Axis 2 prináša množstvo úplne nových technológií – vrátane veľmi očakávaného zlomu zatvorenia 591 – a ľahšiu konštrukciu ako kedykoľvek predtým.

CCM AXIS 2

Zatváranie 591

Zatváranie lapačky 591 je prepracovaná verzia 590 z hľadiska uzáveru a vnútornej štruktúry, ale inak je to skoro rovnaké zatváranie ako obľúbená 590-ka.

Chápeme to, ak trochu váhate, či vyskúšať nový dizajn rukavíc. Ale keď si ju vyskúšate tak zistíte ako rýchlo zvyknete na zmenu chytia ktorá vás zase posunie na inú úroveň. Každý má iné preferencie , ale ak ste už fanúšikom 590, ktorý je navrhnutý skôr na pocit uzatváranie lapačky pomoci ukazovákom , potom by táto rukavica mohla byť ideálnou náhradou. Nové vnútorné časti uľahčujú zatváranie ako predchádzajúce lapačky CCM a celkové zníženie hmotnosti zvyšuje efektivitu pri šetrení síl.

Lapačka

Cross Form Remienok

Nový systém zapínania na Axis 2 sa sústreďuje na zavedenie Cross Form Strap. Bekhendový popruh sa skladá z dvoch popruhov, ktoré sú umiestnené mierne nad zápästím a dajú sa nastaviť na viacerých miestach. Pomáha spojiť ostatné nové systémy v rukavici dohromady, takže Axis 2 vám umožnije čo najlepšie padnúť do ruky. Na dosiahnutie výsledku úzko spolupracuje s 591 zatvaraním a systémom Form-Fit Finger.

Vyrázačka

Vylepšenia

Litecore – tenšia blokovacia doska, ktorá je ľahká a navrhnutá tak, aby zlepšila celkovú rovnováhu
FlexMotion 2 – úpravy v oblasti zápästia , pre lepšiu manipuláciu s pukom a zvýšený (plný) rozsah pohybu
Molded Sidewall – pridaná tuhosť a citlivý pocit a lepšia absorpcia nárazov bočnej steny
Dura-Palm – zmena v semišu použitom v dlani vyrázačky, ktorý je navrhnutý pre lepšiu priľnavosť a lepšie prispôsobenie a pocit

Ochrana dlane a prstov

Polstrovanie bolo na vyrážačke vylepšené, aby ponúkalo väčšiu ochranu a zároveň vyžadovalo menej materiálu, vďaka čomu sú tieto časti efektívnejšie a oveľa menej ťažké. Podložka pre palec bola posunutá dovnútra pre priamejšie pokrytie a dlaň bola vybavená účinnejším dizajnom polstrovania, podobne ako hráčske rukavice.Pôvodný Axis mohol byť skúšobnou jazdou pre CCM a toho, čo dokázali s tuhými betónmi – a teraz s Axis 2 sme sa dočkali skutočnej veci. Na základe toho, čo sa naučili z pôvodnej série Axis a dokonca aj z historickej série Premier, tieto betóny pozdvihnú vašu hru na ďalšiu úroveň… a vďaka tomu budete vyzerať na ľade ešte o niečo lepšie  .

Quick Motion 2

Ďalšou kľúčovou funkciou, ktorá bola vylepšená, je systém Quick Motion Strap System, teraz vo svojej druhej podobe. QMSS2 sedí o niečo tesnejšie ako predtým, ale to sa dá vykompenzovať otvorenejším konceptom kanála nôh. Výsledkom je podložka s optimalizovanou stabilitou a odozvou, špeciálne navrhnutá pre štýl “motýľika” .

Betóny 

Dynamic Response System Pro

Takmer každý brankár, ktorý vyskúšal tieto chrániče, určil rovnaký názor o Axis 2: čelná strana chrániča je pravdepodobne najtvrdšia, akú kedy CCM vyrobil. Avšak tí, ktorí používajú tuhé betóny, vedia, že tento výber dizajnu nie je ani zďaleka prekážkou; Axis 2 má odraziť puky veľkou silou a zároveň ponúka bezchybné uchytenie, čo umožňuje tuhšie vnútorné jadro . Toto jadro je ešte vylepšené novo implementovaným systémom Dynamic Response System Pro. Pevnejšia plocha chrániča tiež znamená rýchlejšiu odozvu, ktorá sa stáva nevyhnutnejšou, pretože hokej rastie rýchlejšie.

Speed Skin

Speed Skin sa vracia aj v Axis 2, pričom pracuje v tangente s novým systémom DRS Pro, aby maximalizoval vaše schopnosti posúvania cez záhyb. Speed Skin je materiál pôvodne predstavený v betónoch Premier 2, ktorý majstrovsky znižuje trenie pri kĺzaní. So všetkým, čo sme už povedali, si pravdepodobne viete predstaviť, ako by sa jeho výkon obzvlášť zlepšil pridaním DRS Pro a vylepšeného kolenného bloku.

Grafika

Vo všetkých smeroch výbavy Axis 2 sa CCM postaralo o to, aby ste sa nielen cítili a dobre hrali, ale aby ste aj skvele vyzerali. Dokonca aj na sklade vyzerá dizajn zariadenia ako vlastný dizajn a na zákazku vám CCM poskytuje viacero možných šablón, ktoré si môžete prispôsobiť podľa svojich predstáv – vrátane pomerne vzrušujúcej možnosti asymetrického dizajnu!

LiteXCore
Maximálny odraz a LiteXCore So všetkými novými a vzrušujúcimi vylepšeniami betónov Axis 2 sme ešte ani nemali možnosť hovoriť o jadre. LiteXCore je tenký dizajn jadra tvarovaného vstrekovaním, ktorý spolupracuje s technológiou Max Rebound+ od CCM, aby zaistil, že vaše vankúšiky sú ľahké a zároveň poskytujú požadovaný výkon a puknutie pri odrazoch. Žiadna z týchto technológií nie je nová, ale ich úspech v predchádzajúcich podložkách vidí ich opätovné objavenie v najnovšom rade značky CCM.

Jedna odpoveď na “CCM AXIS 2”

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

X
WordPress Cookie Plugin by Real Cookie Banner