DOPRAVA TOVARU

 

Tovar skladom expedujeme do 24 hodín.

Pokiaľ si vytvoríte objednávku do 12.00 hod. a tovar máme skladom, Vaša objednávka bude predaná  prepravnej spoločnosti ešte v ten deň a k Vám doručená nasledujúci pracovný deň. V ojedinelých prípadoch (vyťaženosť prepravnej spoločnosti v období Vianoc…), prepravná spoločnosť doručí objednávku do 2 pracovných dní.

Odoslanie objednávky

Odoslanie objednávky avizujeme e-mailom, ktoré zasielame denne po prevzatí tovaru prepravnou spoločnosťou. Pre rýchle a správne doručenie zásielky prepravnou spoločnosťou je potrebné uviesť Meno, adresu a dôležité je mobilné telefónne číslo, aby sa kuriér vedel s vami skontaktovať. Tieto údaje vypĺňate pri vytváraní objednávky v objednávkovom formulári.

Prepravná spoločnosť Vás bude informovať o dátume a časovom rozpätí doručenia zásielky, ktoré si v prípade vašej neprítomnosti môžete zmeniť.

Zasielanie tovaru prostredníctvom prepravnej spoločnosti DPD

Tovar je možné prevziať osobne vo firme ELBE hockey a môže byť expedovaný prepravnou spoločnosťou DPD. Kupujúci je oprávnený dôkladne skontrolovať tovar, ako aj jeho obal, pri jeho prevzatí od prepravcu/kuriéra a potvrdiť svojím podpisom prevzatie tovaru na doklade o prevzatí tovaru. V prípade, že kupujúci zistí, že tovar alebo obal tovaru je mechanicky poškodený, je povinný túto skutočnosť oznámiť dopravcovi a za jeho prítomnosti skontrolovať stav tovaru. V prípade zistenia poškodenia tovaru je kupujúci povinný ihneď pri prevzatí tovaru vyhotoviť záznam o rozsahu a povahe poškodenia tovaru (škodový zápis), ktorého správnosť potvrdí dopravca. Reklamáciu za prípadné nedodanie tovaru vinou kuriéra alebo poškodenie tovaru zavinené kuriérskou službou je nutné v takýchto prípadoch uplatňovať priamo u pracovníka kuriérskej služby. Poškodený tovar kupujúci od kuriéra neprevezme a poškodenie tovaru kupujúci zaznačí do dokladu o prevzatí tovaru. Neskoršie reklamácie nebudú akceptované. Náklady na prepravu tovaru, poistenie a náklady na dopravu reklamácii hradí zákazník.

Dodávateľ zároveň neručí za škody spôsobené oneskorením zásielky.

Vrátenie tovaru, výmena tovaru, reklamácia

  • V prípade vrátenia tovaru, zákazník vypíše formulár o odstúpení zmluvy a tovar nám pošle na adresu ELBE hockey, s.r.o., Vrlíkova 8, 031 01 Liptovský Mikuláš.
  • V prípade výmeny tovaru nás kontaktujte buď telefonicky 0911 851 951, alebo elektronicky na e-mail info@hokejovybrankar.eu, buď nám tovar zašlete na adresu alebo po dohovore, my zabezpečíme prepravu, s tým, že prepravu hradí zákazník.
  • V prípade reklamácie postupujte v zmysle Reklamačného poriadku